KONTAKT

napisz do nas lub przyjedź:

byzocha@gmail.com

Zapraszamy do punktu stacjonarnego
C.H. Auchan
Stoisko z biżuterią „Diament”
Renców 30, Katowice

FAQ

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

W przypadku produktów na zamówienie realizacja wynosi do 14 dni roboczych, lecz staramy się realizować zamówienia szybciej. Przy produktach dostępnych od ręki wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych.

CZY MOŻNA ODEBRAĆ ZAMÓWIENIE OSOBIŚCIE?

Tak, można odebrać zamówienie osobiście w Centrum Handlowym Auchan w Katowicach przy Renców 30. Tam znajduje się stoisko z biżuterią „Diament”, gdzie można odebrać zamówienie w
godzinach 9-20.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAPŁACIĆ?

Za zakupy można zapłacić na naszej stronie internetowej za pomocą zwykłego przelewu bankowego, poprzez serwis przelewy24 oraz za pośrednictwem PayPal w przypadku przelewów zagranicznych. Zamówienia z odbiorem osobistych należy opłacić poprzez stronę internetową.

JAKĄ FORMĘ DOSTAWY MOŻNA WYBRAĆ?

Na naszej stronie do wyboru mamy 3 rodzaje dostawy:
– Poczta Polska
– Paczkomaty InPost
– Odbiór osobisty.

JAK CZYŚCIĆ NASZE PRODUKTY?

Pełna instrukcja czyszczenia naszych produktów znajduje się TUTAJ.

GDZIE MOŻNA SPOTKAĆ NASZE PRODUKTY?

Poza punktami stacjonarnymi C.H. Auchan Katowice oraz butik By Pańcia Damcia w Zabrzu często można spotkać nas w plenerze, gdyż bierzemy udział w wielu eventach rękodzielniczych na śląsku i nie tylko, m. in. w Tarnowskich Górach, Katowicach, Krakowie oraz tam, gdzie nas poniesie wyobraźnia. Zachęcamy do obserwowania naszych social media, gdyż tam ogłaszamy, gdzie niedługo będziemy!

Koszyk
Przewijanie do góry